Teams for 2016 Season

Thanks and congratulations to all who played at trials over the past three weeks, here are the exciting lines ups for the 2016 season,

Team 1 – PREM 3     Training 6.00pm

Coach - Gayle

 Keely Beetham

Francie Graham

Katie Agar

Erin Roxburgh

Amy Williams

Sophie Day

Jordan Thorstenson

Rebecca O’Sullivan

Rebecca Roberts

 

 

Team 2 – PREM Reserve 1  Training 6.00pm

Coach - Tess

 Katie Rickerby

Rosie Gunther

Anna Thornton

Tamara Baker

Abbie Gwilliam

Kirstin Semmens

Amy Tye

Claire Campbell

Box Cameron

Bridget Tunnicliffe

 

 

Team 3 – PREM Reserve 2  Training 7pm

Coach – Bex Todd

 Ash Bell

Jeanne Barnard

Emma Bevin

Anna Koursakova

Hannah Bellamy

Nicole Harding

Courtney Walker

Penny Collins

Katy Gibb

Cat Prior

Megan Wix

 

Team 4 – PREM Reserve 3 

 Llani Harding

Kristeena Page

Robyn Fa'atui

Vai Madar

Alice Tait Jamieson

Natasha Lewis

Olivia Mouat

Liv Meyers

 

 Team 5 – PREM Reserve 4              Training 6pm

Coach – Ash Bell

 Chloe Winter

Kelsy Brown

Teresa Magan

Jayna Paddison

Penny McLean

Kate Bowan

Jayne Quarterman

Lucy Knowles

Stacey Garnet

Nathania Grierson

 

Team 6 – PREM Reserve 4              Training 7pm

Coach – Kirstin

 Sarah Milne

Erin Carter

Mayce Wong

Livvy Dunlop

Jenna Houpt

Keziah Alcorn

Alice McNicol

Kansas David

Ashleigh Head

Niquita Jordan

 

Team 7 – SENIOR 1                        Training 7pm

Coach – Perdi  & Abby

 Ally Jeppeson

Jess Wilson

Justine Nicol

Kylie Chapman

Kristiana Santos

Jacs Stilwell

Hayley van Gelder

Nicole Hutchinson

Briar Riddell

Tasenka Guilford

 

Team 8 – SENIORS                          Training 7pm

Coach – Perdi  & Abby

Erin Collier

Natasha Frewin

Amy Jackman

Gemma Cullen

Holly Maynard

Emma Kew

Amy Smith

Beth Christieson

Amaria George

Abby Collard

 

Team 9 – SENIORS                        Training 6pm

Coach – Nicole Harding

 Felicity Fozard

Michelle Hancock

Katie Little

Jess Whyte

Nicole Baxter

Rose Thomson

Ashleigh de Vries

Sarah Dowling

Christina Lynch

Steph Slattery

 

Team 10 – SENIORS                         Training 7pm

Coach – Bex Williams

Rebecca Powell

Kellie Langford

Sharon Charlton

Lauren Greenfield

Natalie McDonald

Eulah Bai

Katie Goulin

Stacey Owen

Carissa Skipper

 

 

Team 11 – SENIORS                         Training 6pm

Coach – Natasha Frewin

Kirsten Lantz

Tenille Nicol

Nicole Rarity

Annette Franklin

Emily McPhail

Lucie Edwards

Kirsty McDonald

Lizzie Jones

Katie Tayler

 

 

 

Team 12 – SENIORS                         Training 6pm

Coach – Tasenka

Mandy McGill

Emily Scogstad

Belinda Blane

Rhi Raxon

Isabel Weeks

Eva Murray

Siobhan Luus

Emma Bailey